HAKKIMIZDA-

MB İlaç

Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İlaç Sanayinde 20 yılını doldurmuş, bu süre zarfında mesleğini İlaç Mümessili, Bölge Yöneticiliği ve Firma Kurucusu gibi birçok kimlik adı altında gururla icra etmiş biri olarak, halk sağlığı üzerinde taşıdığı sorumluluğun hep farkında oldum.

2000'de İlaç Mümessili olarak başladığım o yıllarda, bugün gerek Firma sahibi gerekse dağıtım ve satış kanalı olarak halk sağlığına hizmet ederken de aynı bilinçte olduğumu ifade etmek isterim.

İlaç sektöründeki gelişmelere paralel olarak OTC grubu ürünlere ağırlık vererek , bu kapsamda yapılan anlaşmalar ve firmamızın kuruluş çerçevesinde 2014 yılı başından itibaren pazara girerek farklı ve yenilikçi ürünler sunduk.

Kalite çizgisini uluslararası standartların gerektirdiği  en üst düzeyde tutmayı hedefleyen MB İlaç;  ürünlerini kullanım amaçlarına, yasal düzenlemelere ve güncel iyi imalat uygulamaları (GMP) kurallarına uygun olarak üretmektedir

Geride bıraktığımız yılların bizlere kazandırdığı deneyimi, yenilikler ile sentezleyerek önümüzdeki yıllarda da halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza ve tüm sağlık sektörü paydaşlarına en iyi kalitede ürün ve hizmetlere dönüştürmek ister.

 

Saygılarımı Sunarım.Vizyonumuz

İnsan sağlığına yönelik çalışmalarımızla ilaç ve sağlık sektöründe emin adımlarla ilerleyen, hızla büyüyen ve tercih edilen bir marka olmak. Yerel ve uluslararası planda “bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen” bir firma olmak.


Misyonumuz

Aldatmadan ve aldanmadan, kazanmak ve kazandırmaktır.  • Ocak
    2014
Kurulduğumuz günden bu yana ilke ve hedeflerimizi değiştirmeden yolumuza devam ediyoruz.

Bize Ulaşın


Adres:
Oruçreis Mah Giyimkent Sitesi 16. Sk No:79 Esenler İSTANBUL
Telefon: 0212 853 49 90
Email: info@mbilac.com.tr